Junak M14 125
Cena regularna:
towar niedostępny
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 125 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, dwa cylindry |
| Moc silnika | 7,8 kW (10,63 KM) przy 9500 obr./min |
| Typ chłodzenia | Ciecz |
| Zasilanie | Wtrysk paliwa |
| Skrzynia biegów | Manualna 5-biegowa |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Rozruch | Elektryczny |
| Hamulec przód | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tył | Tarczowy hydrauliczny |
| Opona przód | 90 / 90 - 21 |
| Opona tył | 130 / 80 - 16 |
| Masa własna | 185 kg |
| Wysokość siedziska | 690 mm |
| Wymiary (dł./szer./wys.) | 2325 / 910 / 1195 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5 |
