kategorie
Aktualna oferta

Sprawdź pojazdy dostępne od ręki, promocje i wyprzedaże:

Sprawdź aktualną ofertę

Jak kupować?

Zainteresowanych zakupem pojazdów lub części zapraszamy do naszego salonu sprzedaży MOTO-CENTRUM w Błaszkach przy ulicy Sieradzkiej 39. Nasz doświadczony personel służy pomocą i poradą przy zakupach.

Sklep akceptuje płatności gotówką, kartą oraz blikiem. Istnieje również możliwość zakupu na raty lub leasing. Więcej na temat płatności dowiesz w zakładce Metody płatności. W przypadku zakupu pojazdu istnieje możliwość dostarczenia go do domu klienta. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Czas i koszty dostawy.

A co jeżeli chcesz kupić dostępny u nas pojazd a nie masz możliwości dojechania do naszego salonu?

Pojazdy można również zamawiać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Wówczas procedura zakupu wygląda następująco: po uzgodnieniu możliwości sprzedaży i transportu pojazdu wystawiamy fakturę proforma i przesyłamy ją na wskazany przez klienta adres mailowy. Nabywca wykonuje przedpłaty przelewem bankowym na wskazany na fakturze rachunek firmowy. Po wpłynięciu środków pojazd zostanie dostarczony do klienta uzgodnioną wcześniej formą transportu w przeciągu kilku następnych dni. Więcej na temat dostępnych form transportu dowiesz się w zakładce Czas i koszty dostawy.

Jeżeli potrzebujesz jakiś innych informacji dotyczących działalności MOTO-CENTRUM to kontaktuj się bezpośrednio z personelem sklepu poprzez formularz kontaktowy, adres mailowy lub telefon zamieszczony w zakładce Kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl