Keeway RKS 125
Cena regularna:
towar niedostępny
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 125 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Moc silnika | 8,5kW (11,5KM) przy 9000 obr./min. |
| Maks. moment obrotowy | 9,5 Nm przy 7500 obr./min. |
| Typ chłodzenia | Powietrze |
| Zasilanie | Wtrysk paliwa |
| Skrzynia biegów | Manualna 5-biegowa |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Rozruch | Elektryczny |
| Przednie zawieszenie | teleskopowe |
| Tylne zawieszenie | amortyzator z regulacją napięcia wstępnego |
| Hamulec przód | Tarcza 276mm z CBS |
| Hamulec tył | Tarcza 220mm z CBS |
| Opona przód | 90/90-17 |
| Opona tył | 120/80-17 |
| Masa własna | 130 kg |
| Wysokość siedziska | 766 mm |
| Rozstaw osi | 1370 mm |
| Wymiary (dł./szer./wys.) | 2040 / 780 / 1115 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13 l |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5+ |
