kategorie
Aktualna oferta

Sprawdź pojazdy dostępne od ręki, promocje i wyprzedaże:

Sprawdź aktualną ofertę

Czas i koszty dostawy

MOTO-CENTRUM oferuje swoim klientom możliwość transportu zakupionego pojazdu pod wskazany adres. Warunki dostawy są ustalane indywidualnie w zależności od możliwości technicznych oraz logistycznych w danym czasie.

Naszym samochodem dostawczym dowozimy pojazdy do miejsc znajdujących się w maksymalnej odległości do 200 km od naszej firmy. Koszt dostawy jest ustalany w zależności od miejsca dostawy.

Przykładowe koszty dostawy:

Odległość do miejsca dostarczenia

Przykładowy koszt

50 km

180 zł

100 km

300 zł

150 km

420 zł

 

Przy pojazdach marek JUNAK i ZONTES oferujemy wysyłkę na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy spedycyjnej CAT. Pojazd jest dostarczany do klienta w pełni uruchomiony i gotowy do jazdy. Transport odbywa się na specjalnie do tego przygotowanych platformach, dzięki czemu przesyłka jest bezpieczna. Koszty tego transportu kształtują się następująco*:

Typ pojazdu

Przykładowy koszt

Małe skutery

500 zł

Motorowery i motocykle średnie

550 zł

Motocykle o większych gabarytach

600 zł

 

Dostawa na terenie całej Polski innych marek pojazdów jest uzgadniana indywidualnie. O możliwość takiego transportu musisz uzyskać informację od naszego personelu.

Jeżeli potrzebujesz więcej szczegółów na temat dostawy i transportu kontaktuj się bezpośrednio ze sklepem poprzez formularz kontaktowy, adres mailowy lub telefon zamieszczony w zakładce Kontakt.

 

* ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty. Ostateczna oferowana kwota za transport może ulec zmianie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl