Zontes 125 U
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zontes 125 U to typowo miejski streetfighter o niepowtarzalnej prezencji sprawiającej, że nie pomylisz go z żadnym innym motocyklem. Dynamiczny napęd, niepowtarzalny design i wyposażenie z górnej półki. Z 125 U to motocykl, który na nowo definiuje pogromcę miejskiej dżungli w klasie motocykli dostępnych na prawo jazdy kategorii B.
NOWOCZESNY SILNIK
Za napęd odpowiada nowoczesna, zasilana wtryskiem, chłodzona cieczą jednostka napędowa, która generuje 14,7 KM. Takie parametry zapewnią więcej niż dynamiczną jazdę, dając jednocześnie wymierne oszczędności w postaci bardzo niskiego zużycia paliwa.
WYPOSAŻENIE - ABS I LED W STANDARDZIE W wyposażeniu fabrycznym znajdziesz m.in. pełne oświetlenie w technologii FullLed wydajny i zaawansowany układ hamulcowy z systemem ABS oraz wytrzymałe gmole ochronne z dodatkowymi crashpadami. Dodatkowo wbudowane gniazdo USB, system bezkluczykowy, elektrycznie otwierane siedzenie i korek paliwa.
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 125 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Moc silnika | 14,7 KM przy 9000 obr./min |
| Maks. moment obrotowy | 13 Nm przy 7000 obr./min |
| Typ chłodzenia | Ciecz |
| Zasilanie | Wtrysk paliwa |
| Skrzynia biegów | Manualna 6-biegowa |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Rozruch | Elektryczny |
| Rama | rurowa rama stalowa |
| Przednie zawieszenie | Odwrócony widelec teleskopowy |
| Tylne zawieszenie | Monoabsorber |
| Hamulec przód | Hydrauliczne tarczowe z ABS |
| Hamulec tył | Hydrauliczne tarczowe z ABS |
| Waga pojazdu gotowego do jazdy | 150 kg |
| Wysokość siedziska | 790 mm |
| Rozstaw osi | 1355 mm |
| Wymiary (dł./szer./wys.) | 2000 / 845 / 1105 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12,5 l |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5+ |
