Zontes 350T
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przygoda zaczyna się już dziś
Nowy Zontes 350T oznacza brak kompromisów. Wsiadaj i ruszaj gdzie chcesz. Skorzystaj ze zmiennych trybów pracy oraz ABS, który zadba o Twoje bezpieczeństwo bez względu na nawierzchnię. Doceń oświetlenie full LED z czterema niezależnymi matrycami. Nowy ZONTES 350T jest zgodny z normą Euro 5, posiada również nowej generacji wyświetlać TFT Zontes oraz system bezkluczykowy, a nawet czujniki TPMS w standardzie. Do tego mnóstwo dopracowanych detali, które koniecznie musisz poznać z bliska i udoskonalona konstrukcja. Wisienką na torcie jest nowy mocniejszy silnik dający jeszcze więcej dynamiki i przyjemności z jazdy.
SYSTEM BEZKLUCZYKOWY W STANDARDZIE
Bezkluczykowy system pozwala zapomnieć o niewygodnym szukaniu kluczy po kieszeniach.
Dzięki nowoczesnej technologii wystarczy zbliżyć się do motocykla na 1,5 metra i ruszać w trasę. Kluczyk może bez problemu zostać w kieszeni kurtki lub plecaku. To wygodne, bezobsługowe rozwiązanie.
FULL LED
Całe oświetlenie motocykla oparto o technologię LED, łącznie ze światłami do jazdy dziennej.
ALUMINIOWY WAHACZ
Specjalny proces produkowania tylnego, aluminiowego wahacza pozwala na zastosowanie stopu, który łączy elastyczność z niezbędną w przypadku motocykli wytrzymałością. Dzięki temu właściwości jezdne zgrywają się z charakterem sportowo-turystycznego motocykla.
ELEKTRONIKA W SŁUŻBIE TOBIE
Elektronicznie zamykany i otwierany wlew paliwa, blokada kierownicy, zabezpieczenie kasku i regulacja wysokości szyby to prostota obsługi i funkcjonalność w jednym. Do tego ergonomiczna obsługa bezpośrednio z pozycji kierownicy.
SILNIK O WYSOKIEJ KOMPRESJI
Jednostka napędowa posiada kompresję o stosunku 12.5:1, świetną ekonomię i generowane parametry na poziomie 26 kW i 30 Nm. To odpowiedź na ogólnoświatowe trendy w projektowaniu silników spalinowych, które są w stanie zachować idealny balans pomiędzy osiągami, a ekologią.
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 348 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Moc silnika | 39,4 KM przy 9500 obr./min |
| Maks. moment obrotowy | 32,8 Nm przy 7500 obr./min |
| Typ chłodzenia | Ciecz |
| Zasilanie | Wtrysk paliwa |
| Skrzynia biegów | Manualna 6-biegowa |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Rozruch | Elektryczny |
| Rama | rurowa rama stalowa |
| Przednie zawieszenie | Odwrócony widelec teleskopowy |
| Tylne zawieszenie | Monoabsorber |
| Hamulec przód | Hydrauliczne tarczowe z ABS |
| Hamulec tył | Hydrauliczne tarczowe z ABS |
| Waga pojazdu gotowego do jazdy | 196 kg |
| Wysokość siedziska | 830 mm |
| Rozstaw osi | 1420 mm |
| Wymiary (dł./szer./wys.) | 2135 / 850 / 1420 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5 |
