Junak 108
Cena regularna:
5 899,00 zł
towar niedostępny
Opis
Junak 108 to prosty sposób na spełnienie marzeń o własnych dwóch kółkach. To niezwykle prosty w prowadzeniu i eksploatacji jednoślad.
Ten niewielki skuter stanowi dobrą alternatywę w miejskiej dżungli z myślą o której został stworzony. Niewielkie kompaktowe wymiary i niska masa własna pozwala pewnie i szybko pokonywać nawet najbardziej zatłoczone miejskie ulice.
Przy tym robi to w sposób niezwykle komfortowy i ekonomiczny.
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 49 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Moc silnika | 2,9 KM |
| Typ chłodzenia | Powietrze |
| Zasilanie | Gaźnik elektroniczny |
| Skrzynia biegów | Automatyczna CVT |
| Przeniesienie napędu | Pas napędowy |
| Rozruch | Elektryczny + nożny |
| Hamulec przód | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tył | Bębnowy mechaniczny |
| Opona przód | 100 / 60 - 12 |
| Opona tył | 100 / 60 - 12 |
| Masa własna | 83 kg |
| Wysokość siedziska | 780 mm |
| Wymiary (dł./szer./wys.) | 1780 / 640 / 1070 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 4,2 l |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5 |
