Keeway Versilia 125 - wyprzedaż rocznika
Cena regularna:
7 990,00 zł
towar niedostępny
Opis
Widź i bądź widoczny
Reflektory w skuterze zostały rozmieszczone tak, aby zagwarantować lepszą widoczność w nocy.
Charakterysteczne tylne światło
Versilia wyróżnia się wyjątkowym pionowym tylnym światłem, które doskonale uzupełnia kompaktowy profil i elegancką sylwetkę skutera.
Przestrzeń dla dwóch osób
Przestronne i wygodne podwójne siedzenie zostało wykonane z wysokiej jakości trwałego materiału, dzięki czemu możesz cieszyć się przejażdżkami z partnerem.
Hamulce tarczowe z CBS
Mocne hamulce tarczowe o średnicy 220 mm z przodu i z tyłu wyposażone są w system CBS, co gwarantuje bezpieczniejsze hamowanie.
Schowek pod siedzeniem
Z łatwością zmieścisz pod siedzeniem kask lub inne niezbędne akcesoria do jazdy.
Przyjazna dla użytkownika deska rozdzielcza
Łatwo sprawdź swoją prędkość i poziom paliwa dzięki prostemu do odczytania prędkościomierzowi umieszczonemu na środku kierownicy.
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 125 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Moc silnika | 5,7 kW (7,8 KM) przy 7500 obr./min. |
| Maks. moment obrotowy | 8,5 Nm przy 6000 obr./min. |
| Typ chłodzenia | Powietrze |
| Zasilanie | Wtrysk paliwa |
| Skrzynia biegów | Automatyczna CVT |
| Przeniesienie napędu | Pas napędowy |
| Rozruch | Elektryczny + nożny |
| Przednie zawieszenie | Widelce teleskopowe, skok zawieszenia 70 mm |
| Tylne zawieszenie | Mono-amortyzator, skok zawieszenia 40 mm |
| Hamulec przód | Tarczowy 220 mm |
| Hamulec tył | Tarczowy 220 mm (z CBS) |
| Opona przód | CST 120/70-12 |
| Opona tył | CST 120/70-12 |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5 |
