APOLLO RXF Open 140
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Motocykl cross-wy OPEN 140 wyposażony w koła o rozmiarze 17"/14" i silnik o pojemności 140cc z manualną skrzynią biegów to propozycja dla miłośników jazdy Off-Road. Motocykle RXF są bardzo starannie wykonane pod względem estetyki, jakości komponentów oraz wyposażenia. Do standardowego wyposażenia motocykla należy licznik motogodzin, kanapa antypoślizgowa, obudowa filtra powietrza. Zawieszenie z przodu i z tyłu marki Volt posiada regulacje. To wszystko powoduje, że motocykle RXF prezentują się bardzo profesjonalnie i mają doskonałe właściwości użytkowe.
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 140 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Typ chłodzenia | Powietrze |
| Zasilanie | Gaźnik |
| Skrzynia biegów | Manualna 4-biegowa |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Rozruch | Nożny |
| Przednie zawieszenie | Amortyzator VOLT V- ONE 810 mm |
| Tylne zawieszenie | Amortyzator VOLT V- ONE 350 mm regulacja odbicia |
| Hamulec przód | Tarczowy 220mm |
| Hamulec tył | Tarczowy 190 mm |
| Masa własna | 75 kg |
| Wysokość siedziska | 820 mm |
| Rozstaw osi | 1180 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 5,3 l |
| Homologacja | brak homologacji drogowej |
