Zontes 125 C
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zontes 125 C to pierwszy motocykl z serii 125 nawiązujący swoją konstrukcją do maszyn klasy chopper i cruiser. Nisko położone siodło oraz niewielka waga, w połączeniu z dynamicznym napędem, dają niezwykła łatwość prowadzenia i przyjemność z jazdy.
Świetne osiągi i klasyczna linia
153 kg wagi w stanie gotowym do jazdy oraz niemal 15KM mocy maksymalnej, to połączenie, które pozwala na więcej niż przyjemną i dynamiczną jazdę
Nowoczesny wyświetlacz LCD
Ekran w kokpicie pozwala na wgląd w duża ilość informacji, a jego ustawienie można wygodnie regulować
Układ hamulcowy z systemem ABS
Wydajny układ hamulcowy z dużą przednią tarczą, został dodatkowo wyposażony standardowo w system ABS. Wszystko po to, by dbać o przyjemną i bezpieczną jazdę
Klasyczna linia i nowoczesny design
Jedyne w swoim rodzaju połączenie linii motocykli klasycznych z nowoczesnym designem i bogatym wyposażeniem standardowym, pozwoliło stworzyć motocykl klasy 125, który wyróżnia się na tle konkurencji w swoim segmencie
Nisko umieszczone siedzenie
Kanapa na wysokości zaledwie 700 mm pozwala na pewne manewrowanie również osobom o niższym wzroście
Dane techniczne
| Pojemność silnika | 125 cm3 |
| Rodzaj silnika: | 4-suw, jeden cylinder |
| Moc silnika | 14,7 KM przy 9000 obr./min |
| Typ chłodzenia | Ciecz |
| Zasilanie | Wtrysk paliwa |
| Skrzynia biegów | Manualna 6-biegowa |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Rozruch | Elektryczny |
| Rama | Rurowa rama stalowa |
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
| Tylne zawieszenie | Podwójne amortyzatory, z regulacją manualną |
| Hamulec przód | Hydrauliczne tarczowe z ABS |
| Hamulec tył | Hydrauliczne tarczowe z ABS |
| Waga pojazdu gotowego do jazdy | 153 kg |
| Wysokość siedziska | 700 mm |
| Rozstaw osi | 1485 mm |
| Wymiary (dł./szer./wys.) | 2100 / 845 / 1120 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
| Rodzaj paliwa | E5, E10 |
| Norma spalin | Euro 5 |
